Opinie o Nas

SUL 43 W - Szafa ubraniowa z drzwiami L i z nogami 1200

Dostępność: Dostępny
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w: Sprawdź kiedy tel. 510 270 207
Cena: 2 584,00 zł 2584.00
Cena netto: 2 100,81 zł
Kup na raty:
258,40 zł x 10 rat 0%
quantity szt.
Producent: Malow

pix Opis

Metalowe meble socjalne gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach fitness, na basenach, itd. Odpowiednie urządzenie tych pomieszczeń, uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby, zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy, nauki. Główną zaletą mebli socjalnych SUM W, SUS W, SUL W produkowanych na nowej linii jest zaawansowana konstrukcja oparta na profilach zamkniętych, które zastosowane są w ścianach drzwiach, oraz wieńcach środkowych i dolnych szaf. Szafy posiadają niezbędne certyfikaty, atesty oraz spełniają normy unijne dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Perforacja na drzwiach szafy zastrzeżona znakiem przemysłowym.

W celu wykorzystania małych powierzchni na szatnie, opracowaliśmy szafy ubraniowe z przedziałami w kształcie litery „L”. Dzięki szafom typu SUL na tej samej powierzchni można pomieścić dwa razy więcej komór ubraniowych niż w przypadku standardowych szaf ubraniowych. Zgrzewana konstrukcja oparta na profilach zamkniętych wpływa na sztywność konstrukcji.

Szafy ubraniowe SUL W wykonywane są w dwóch szerokościach komór:

– 300 mm,
– 400 mm.

Wentylacja szafy odbywa się poprzez system otworów wentylacyjnych o nowoczesnym designie (zastrzeżony znak przemysłowy). Dostępne rodzaje zamków: rygiel w 1 pkt.

 

Metalowa szafa SUL 43 W z drzwiami L i z nogami

Wymiary szafy:

1940x1200x500mm (wys. x . szer. x gł.).

Wersja standard:

Szafa zamykana zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Szafa wyposażona w drążek ubraniowy z 2 haczykami, samoprzylepny wizytownik. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Drzwi z dwoma wzmocnieniami wykonane z blachy 0,6 mm, pozostałe elementy szafy z blachy 0,5 mm. 

Szafa wyposażona w nogi ze stopką regulacyjną (regulowaną w zakresie 10 mm)


Wzornik:

pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl