Xenon Net Siatka + zagłówek

Dostępność: Dostępny
Cena: 1 510,00 zł 1 614,00 zł 1510.00
Cena netto: 1 227,64 zł 1 312,20 zł
quantity szt.
pix dodaj do przechowalni

pix Opis

XENON NET to najnowsza kolekcja pracowniczych krzeseł obrotowych, zaprojektowana dla PROFIm przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązanie jednak przy zachowaniu pełnej dbałości o design i estetykę wykonania siedziska.

XENON NET
to krzesło podstawowe w ofercie PROFIm, co oznacza, że wyposażone jest ono we wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje czyniące produkt w pełni ergonomicznym, przy zachowaniu dobrego poziomu ceny. To najnowocześniejsze krzesło pracownicze, które posiada unikatowe, niespotykane dotychczas funkcje jak chociażby innowacyjne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa czy podłokietniki umożliwiające regulację nakładki w dowolnym kierunku w płaszczyźnie poziomej. Krzesło występuje w dwóch wariantach mechanizmów do wyboru – Synchro z płynną i szybką regulacją siły sprężystości oparcia oraz mechanizm Synchro Self, który automatycznie dostosowuje się do ciężaru siedzącej na krześle osoby. Zastosowanie nowoczesnego mechanizmu 
  Krzesła w kolekcji dostępne w wersji z wysokim siatkowym oparciem a każda konfiguracja może być wykończona w jednej z ponad kilkunastu rodzajów tapicerek w ponad 130 kolorach.

Mechanizm

Synchro S - regulacja wysokości siedziska, regulacja synchronicznego odchylania oparcia / siedziska z możliwością dostosowania sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego.Możliwość blokowania mechanizmu w 5 pozycjach. 
Synchro SL - mechanizm S z dodatkową funkcją (L) wysuwu siedziska. Możliwość blokowania mechanizmu w 5 pozycjach. 

Baza

Baza pięcioramienna. 
Wersje kolorystyczne:
- czarny (tworzywo - poliamid)
- chrom (aluminium polerowane)

Podłokietniki

P58PU - podłokietnik regulowany góra-dół (80 mm).Kolor stelaża podłokietnika: czarny.

P59PU - podłokietnik regulowany góra-dół (80 mm), nakładka przód-tył (+/- 50 mm), nakładka regulowana na boki (+/- 30 mm). Kolor stelaża podłokietnika: czarny.

Kółka

- standard - kółka twarde z hamulcem
- opcja - kółka miękkie z hamulcem

Siedzisko

Maskownica z tworzywa w kolorze czarnym; sklejka liściasta; pianka poliuretanowa wylewana - gęstość 65 kg/m3.

Oparcie

Rama oparcia - włókno poliamidowe w kolorze czarnym, z podparciem lędźwiowym (101) lub bez (100).
Rodzaje siatek oparcia:
- RUNNER – kolor czarny, szary, biały
- STRING - kolor czarny i szary

SmartADLS – opatentowane innowacyjne rozwiązanie regulacji głębokości podparcia lędźwiowego, umożliwiające doskonałe podparcie dla dolnego odcinka kręgosłupa.

 

zagłówek

 

Zagłówek może być wykonany w tapicerce siedziska lub siatce Runner.

 

Wymiary:

Wzornik:

Siatka na Oparciu:

pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl