Opinie o Nas

Quadra

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: Sprawdź kiedy tel. 510 270 207
Cena: 1 980,00 zł 1980.00
Cena netto: 1 609,76 zł

quantity szt.

pix Opis

W dzisiejszym świecie pełnym gwaru i hałasu każdy z nas szuka miejsca, w którym można skupić się na rozmowie, pracy czy po prostu zrelaksować się. Taką funkcje pełni nowa linia sof i puff QUADRA. Quadra to sofa, która dzięki zabudowie ze ścianek przestaje być tylko sofą, a staje się kameralnym miejscem  spotkań. Model ten pozwala na organizowanie intymnych stref, tak ważnych w chaotycznych przestrzeniach publicznych. Jej przeznaczeniem są także średnie i duże przestrzenie biurowe, open space, gdzie wykorzystując moduły Quadry można w prosty sposób wydzielić przytulne miejsce narad i spotkań z klientami.
W ramach kolekcji Quadra produkowane są sofy, fotele, pufy i stoliki oraz ścianki działowe. Dodatkowym atutem jest możliwość wbudowania w poszczególne modele media portów, pozwalających na podłączenie laptopa czy telewizora.

Siedzisko i oparcie

Siedzisko:
Tapicerowane tkaniną lub skórą. Konstrukcja skrzyniowa otwarta od dołu umożliwiająca szybki montaż i demontaż ścianek. Wykonana z płyty wiórowej wzmocniona stelażem z rury stalowej. 

Oparcie:
Oparcie tapicerowane tkanią lub skórą. Konstrukcja skrzyniowa zamknięta.

Stelaż i ścianki

Stelaż:
Z pręta w kształcie płozy. Opcjonalnie możliwość w ślizgi plastikowe bezbarwne do miękkich podłoży lub filcowe do twardych podłoży.

Ścianki:
Tapicerowane tkaniną Blazer lub siatką 3D. Konstrukcja ramowa tapicerowana tkaniną Blazer lub siatką 3D, wypełniona pianką pasywną akustycznie. Ścianki montuje się za pomocą pokrętła.  

Dodatkowe opcje

pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl