Sklep Modnewnetrze.pl należy do grupy

www.officeform.pl

Kompleksowo zajmujemy się wyposażaniem biur.

Otwarte:

Poniedziałek-Sobota

800-1800 

tel/mob: +48 510-270-207

tel/fax: (71) 707 11 68 

email: biuro@modnewnetrze.pl

 

pixNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Skontaktuj się z nami w celu

indywidualnego rabatu.

Negocjuj Cenę

tel. 512 846 682

Wyposażamy kompleksowo całe biura.

 

 

Sitag Wave New A

Dostępny na zamówienie
quantity szt.
Zyskujesz 1 900 pkt [?]
pix dodaj do przechowalni
Pin It

pix Opis

 

Model: 201010

 

Tkanina oparcia: PAD SW 60

 

Tkanina siedziska: Atlantic - AT 999

 

Kolor tworzywa: BK

 

Kolor stelaża: AM

Kółka RW do paneli

 

 

 

Najlepsze Ceny na krzesła biurowe firmy Sitag w Polsce...

Skontaktuj się z nami przez klikniecie w ikonę "ZAPYTAJ O CENĘ" a otrzymasz link do konfiguratora, dzięki któremu zobaczysz zwizualizowany przez siebie wybrany model krzesła.

Dodatkowo damy Ci Najlepszą Cenę na produkty marki Sitag i zagwarantujemy Darmowy Transport na terenie Polski...

możesz również do nas zadzwonić na numer +48 512 846 682

Sitag Wave jest fotelem obrotowy wyposażonym w siłownik gazowy komfortowo regulujący wysokość siedziska. Mechanizm synchro-dynamiczny w systemie Freeness gwarantujący dynamiczne siedzenie dzięki automatycznemu dopasowaniu ruchów siedziska i oparcia do wagi użytkownika. Oparcie wykonane z profilowanego elastycznego tworzywa.  Siedzisko profilowane z tapicerowaną poduszką. Tapicerowane żebra oparcia w tkaninie PAD. Podłokietniki 4-D z regulacją wysokości, szerokości, głębokości i kąta. Krzyżak został wykonany z aluminium polerowanego lub malowany proszkowo. Kółka fotela do podłóg miękkich (dywanowych) lub twardych (drewnianych i z tworzywa). Najwyższa jakość produktu oraz innowacyjna forma docenione zostały w najważniejszym konkursie wzornictwa przemysłowego na świecie.

W 200000 - Krzesło obrotowe bez podłokietników. Elastyczne oparcie z tworzywa.

W 200010 - Krzesło obrotowe bez podłokietników. Elastyczne oparcie z tworzywa tapicerowane - poduszki typu PAD.

W 200020 - Krzesło obrotowe bez podłokietników. Elastyczne oparcie z profilowanego tworzywa w pełni tapicerowane

W 201000 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 4D regulowane na wysokość, szerokość, głębokość i pod    kątem, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z użebrowanego tworzywa.

W 201010 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 4D regulowane na wysokość, szerokość, głębokość i pod kątem, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z użebrowanego tworzywa częściowo tapicerowane - poduszki typu PAD.

W 201020 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 4D regulowane na wysokość, szerokość, głębokość i pod kątem, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z profilowanego tworzywa w pełni tapicerowane - poduszka typu FLEX.

W 202000 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 3D DE SIGN regulowane na wysokość, szerokość, głębokość, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z użebrowanego tworzywa.

W 202010 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 3D DE SIGN regulowane na wysokość, szerokość, głębokość, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z użebrowanego tworzywa częściowo tapicerowane - poduszki typu PAD.

W 202020 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 3D DE SIGN regulowane na wysokość, szerokość, głębokość, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z profilowanego tworzywa w pełni tapicerowane - poduszka typu FLEX.

 

Wzornik tkanin

 

Wzornik tkanin rzeczywisty do pobrania:

pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl