Opinie o Nas

pix Opis

Na terenie całej Polski oferujemy najniższe ceny na produkty marki Sitag.

Model Wave w najpopularniejszej wersji to koszt 1980 zł.

Skontaktuj się z nami przez klikniecie w ikonę "ZAPYTAJ O CENĘ" a otrzymasz link do konfiguratora.

Dodatkowo damy Ci Najlepszą Cenę na produkty marki Sitag i zagwarantujemy Darmowy Transport na terenie Polski. 

Sitag Wave jest fotelem obrotowy wyposażonym w siłownik gazowy komfortowo regulujący wysokość siedziska. Mechanizm synchro-dynamiczny w systemie Freeness gwarantujący dynamiczne siedzenie dzięki automatycznemu dopasowaniu ruchów siedziska i oparcia do wagi użytkownika. Oparcie wykonane z profilowanego elastycznego tworzywa.  Siedzisko profilowane z tapicerowaną poduszką. Tapicerowane żebra oparcia w tkaninie PAD. Podłokietniki 4-D z regulacją wysokości, szerokości, głębokości i kąta. Krzyżak został wykonany z aluminium polerowanego lub malowany proszkowo. Kółka fotela do podłóg miękkich (dywanowych) lub twardych (drewnianych i z tworzywa). Najwyższa jakość produktu oraz innowacyjna forma docenione zostały w najważniejszym konkursie wzornictwa przemysłowego na świecie.

W 200000 - Krzesło obrotowe bez podłokietników. Elastyczne oparcie z tworzywa.

W 200010 - Krzesło obrotowe bez podłokietników. Elastyczne oparcie z tworzywa tapicerowane - poduszki typu PAD.

W 200020 - Krzesło obrotowe bez podłokietników. Elastyczne oparcie z profilowanego tworzywa w pełni tapicerowane

W 201000 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 4D regulowane na wysokość, szerokość, głębokość i pod    kątem, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z użebrowanego tworzywa.

W 201010 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 4D regulowane na wysokość, szerokość, głębokość i pod kątem, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z użebrowanego tworzywa częściowo tapicerowane - poduszki typu PAD.

W 201020 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 4D regulowane na wysokość, szerokość, głębokość i pod kątem, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z profilowanego tworzywa w pełni tapicerowane - poduszka typu FLEX.

W 202000 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 3D DE SIGN regulowane na wysokość, szerokość, głębokość, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z użebrowanego tworzywa.

W 202010 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 3D DE SIGN regulowane na wysokość, szerokość, głębokość, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z użebrowanego tworzywa częściowo tapicerowane - poduszki typu PAD.

W 202020 - Krzesło obrotowe wyposażone w podłokietniki 3D DE SIGN regulowane na wysokość, szerokość, głębokość, nośniki podłokietników wykonane z aluminium polerowanego. Elastyczne oparcie z profilowanego tworzywa w pełni tapicerowane - poduszka typu FLEX.

 

Wzornik tkanin

 

Wzornik tkanin rzeczywisty do pobrania:

pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl