SELVA SKY 1200x1200

Dostępność: Dostępny
Cena: 915,00 zł 915.00
Cena netto: 743,90 zł
quantity szt.
pix dodaj do przechowalni

pix Opis

Kolekcja Selva to  odpowiedź na potrzebę większego komfortu pracy poprzez poprawienie warunków akustycznych w przestrzeni biurowej typu open space.
 
System akustyczny SELVA tworzą trzy kolekcje o różnym przeznaczeniu:
  • Selva FREE - ekrany wolnostojące,
  • Selva WALL - panele naścienne
  • oraz Selva SKY - podwieszane panele sufitowe.
Dzięki temu Selva to kompletny system pozwalający na kształtowanie akustyki w pomieszczeniu wpływając na redukcję różnych wad akustycznych we wnętrzu.
Panele sufitowe Selva doskonale pochłaniają dźwięk, redukując jego rozprzestrzenianie się w przestrzeni, pozytywnie wpływając na komfort użytkowników, a co za tym idzie także wydajność.
 
Selva SKY:
  • akustyczny panel sufitowy zaprojektowany zgodnie z wynikami badań
budowa paneli sufitowych została zaprojektowana w wyniku intensywnej pracy zespołu projektowego Bejot w oparciu o badania naukowe prowadzone min. w Katedrze Meblarstwa na UP w Poznaniu oraz w AGH w Krakowie, na wydziale Mechaniki i Wibroakustyki. Gwarantuje to skuteczność rozwiązania Selva pod względem akustycznym i konstrukcyjnym. Panele sufitowe, skutecznie pochłaniają dźwięk, redukując nieprzyjemne odbicie np. skutecznie skracają czas pogłosu we wnętrzu. 

  • bezpieczeństwo pożarowe
panele Selva Sky przeszły pozytywnie badania trudnopalności na klasę P-b + P-c zgodnie z normą DIN 66084:2003-07 potwierdzone certyfikatem TÜV GS nadawanym przez akredytowane laboratorium testujące TÜV Thüringen.
 
  • różne kształty
panele Selva Sky występują w trzech kształtach: prostokątnym, kwadratowym i okrągłym dostępnych w killu wymiarach.

  • szeroka kolekcja tkanin
do wyboru aż 9 specjalnie wyselekcjonowanych tkanin o szerokiej gamie kolorystycznej umożliwiających tworzenie ciekawych kompozycji sufitowych, stanowiących element dekoracyjny przestrzeni.

  • łatwy montaż
panele sufitowe mocowane są do sufitu za pomocą specjalnych zawieszeń, które dają możliwość regulacji odległości od sufitu. Umożliwia to tworzenie różnych kompozycji w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań.
 
Selva powstała z myślą o biurach  i przestrzeniach publicznych, gdzie współczesne stanowiska pracy i podejście projektowe opierające się na pracy w grupie, stwarzają potrzebę zminimalizowania rozproszenia uwagi, a także zapewnienia swobodnej komunikacji między pracownikami. 

Budowa paneli

Panel wykonany jest na bazie solidnej drewnianej ramy dodatkowo wzmocnionej płytą oklejoną strukturą włóknistą o wysokich właściwaściach akustycznych, tapicerowanych tkaniną

Do wybory są trzy kształty paneli: prostokątne, kwadratowe i okrągłe.

Panele montowane są do sufitu za pomocą linek stalowych. Łatwy sposób montażu umożliwia zmiany wysokości zawieszenia paneli w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań. 

pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl