pix Solidne Biurko Jak wybrać?

Ważnym elementem każdego mieszkania jest odpowiednio dobrane miejsce nie tylko do odpoczynku, ale także do pracy. Nieodzownym więc meblem jest solidne biurko. Przyda się ono każdemu uczniowi, studentowi, pracownikowi biurowemu czy nawet graczowi. Na jakie cechy musimy zwracać uwagę, by biurko służyło nam latami?

czytaj całość »
pix Czym powinny się charakteryzować krzesła biurowe?

Całe wieki człowiek był w ciągłym ruchu. Dopiero od niedawna praca człowieka zaczyna kojarzyć się z trybem siedzącym. To dlatego podczas wielogodzinnej pracy np. przed komputerem możemy odczuwać zmęczenie mięśni i bóle stawów. Aby poprawić komfort pracy i zapobiegać problemom z kręgosłupem warto wybrać dobry fotel. Czym powinno charakteryzować się krzesło biurowe?

czytaj całość »
pix Kolor żółty we wnętrzu

Radość, słońce, kurczaczki, soczysta cytryna, wiosna – z tym zwykle kojarzy nam się kolor żółty. We wnętrzu kolor żółty dodaje charakteru, jednak jest dość trudnym kolorem. Żółte ściany rozświetlą pokój, ale mogą się szybko znudzić. Jak dobrać dodatki do żółtego pomieszczenia lub jak dopasowywaćżółte dodatki do wnętrza, by było ono ciepłe i ze smakiem?

czytaj całość »
pix Jak zaplanować hygge wnętrze?

Dania uchodzi za jedno ze szczęśliwszych krajów świata. Po raz kolejny zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w World Happiness Report. Istotą jej dobrostanu jest zjawisko „hygge”. Hygge określa filozofię życia Duńczyków i jest przepisem na urządzanie sobie życia i miejsca do życia w taki sposób, by czuć się komfortowo, przyjemnie, w zgodzie z samym sobą. Choć słowo hygge nie ma polskiego odpowiednika, szturmem wdarło się także na nasze podwórko. Jak zatem urządzić wnętrza zgodnie z ideą hygge?

czytaj całość »
pix Mieszkanie Alergika

Alergia nie stanowi jedynie problemu zdrowotnego – może także stanowić spore wyzwanie w przypadku aranżacji wnętrza mieszkania. Jeśli posiadasz w domu alergika lub sam nim jesteś doskonale wiesz jak często trzeba pomieszczenia sprzątać, prać materiałowe elementy wystroju, by wyeliminować potencjalne alergeny. Odpowiednio dostosowując mieszkanie alergika, by było funkcjonalne i sterylne, uczuleniowcy nakurz, roztocza czy pierze mogą mniej narzekać na dolegliwości związane z alergią. Jak więc dostosować mieszkanie do wygodnego życia alergika?

czytaj całość »
pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl