SELVA wall fi120

Dostępność: Dostępny
Cena: 1 120,00 zł 1120.00
Cena netto: 910,57 zł
quantity szt.
pix dodaj do przechowalni

pix Opis

Kolekcja Selva to  odpowiedź na potrzebę większego komfortu pracy poprzez poprawienie warunków akustycznych w przestrzeni biurowej typu open space.
 
System akustyczny SELVA tworzą trzy kolekcje o różnym przeznaczeniu:

  • Selva FREE - ekrany wolnostojące,
  • Selva WALL - panele naścienne
  • oraz Selva SKY - podwieszane panele sufitowe.
Dzięki temu Selva to kompletny system pozwalający na kształtowanie akustyki w pomieszczeniu wpływając na redukcję różnych wad akustycznych we wnętrzu.
Panele naścienne Selva WALL:
 
  • najlepsza z możliwych klas pochłaniania dźwięku: klasa A
​pozytywne efekty testów zostały potwierdzone wynikami badań skuteczności pochłanianiu dźwięku zgodnie z normą PN ISO 354:2005 oraz normą ISO 11654. Badania przeprowadzone w komorze pogłosowej Laboratorium Akustyki Technicznej w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki AGH w Krakowie.
 
  • bezpieczeństwo pożarowe
panele Selva przeszły pozytywnie badania trudnopalności na klasę P-b + P-c zgodnie z normą DIN 66084:2003-07 potwierdzone certyfikatem TÜV GS nadawanym przez akredytowane laboratorium testujące TÜV Thüringen.
 
  • różne kształty i wymiary
panele Selwa Wall występują w trzech kształtach: prostokątnym, kwadratowym i okrągłym dostępnych w killu wymiarach.
 
  • szeroka kolekcja tkanin
do wyboru aż 9 specjalnie wyselekcjonowanych tkanin o szerokiej gamie kolorystycznej umożliwiających tworzenie ciekawych kompozycji naściennych, stanowiących element dekoracyjny przestrzeni.
 
  • łatwy montaż
panele montowane są na szynach montażowych, z możliwość zamontowania na trzech róznych poziomach co umożliwia zmiany kompozycji w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań.

Budowa paneli

Panel wykonany jest na bazie solidnej drewnianej ramy dodatkowo wzmocnionej płytą oklejoną strukturą włóknistą o wysokich właściwaściach akustycznych, tapicerowany tkaniną

Do wybory są trzy kształty paneli: prostokątne, kwadratowe i okrągłe.

Panele montowane są do ściany za pomocą szyn montażowych. Łatwy sposób montażu umożliwia zmiany wysokości zawieszenia paneli w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań. 
 
Wymiary:
 
 
 

pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl