Opinie o Nas

SUS 314 W - Szafa z czterema schowkami w pionie, w jednej kolumnie 300

Dostępność: Dostępny
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w: Sprawdź kiedy tel. 510 270 207
Cena: 700,00 zł 700.00
Cena netto: 569,11 zł
Kup na raty:
70,00 zł x 10 rat 0%
quantity szt.
Producent: Malow

pix Opis

Metalowe meble socjalne gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach fitness, na basenach, itd. Odpowiednie urządzenie tych pomieszczeń, uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby, zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy, nauki. Główną zaletą mebli socjalnych SUM W, SUS W, SUL W produkowanych na nowej linii jest zaawansowana konstrukcja oparta na profilach zamkniętych, które zastosowane są w ścianach drzwiach, oraz wieńcach środkowych i dolnych szaf. Szafy posiadają niezbędne certyfikaty, atesty oraz spełniają normy unijne dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Perforacja na drzwiach szafy zastrzeżona znakiem przemysłowym.

 

Szafy schowkowe, dzięki swej funkcjonalności, różnorodności i estetyce, pozwalają na szerokie zastosowanie w szatniach, przedszkolach, szkołach, internatach, na basenach, w klubach fitness, na siłowniach, dworcach, w miejscach pracy – do przechowywania teczek, torebek, kasków ochronnych itp.

Zgrzewana konstrukcja tych mebli metalowych oparta jest na profilach zamkniętych, co wpływa na sztywność konstrukcji.

W zależności od potrzeb klienta oferujemy różne rodzaje szaf skrytkowych SUS W:
– moduły o szer. 300 mm i 400 mm,
– różne ilości skrytek: od 2 do 20.
 
Wentylacja szafy odbywa się poprzez system otworów wentylacyjnych o nowoczesnym designie.

Metalowa szafa SUS 314 W - Szafa z czterema schowkami w pionie, w jednej kolumnie 300.

Wymiary szafy:

1800x300x500mm (wys. x . szer. x gł.).

Wersja standard:

Wszystkie komory wyposażone są w samoprzylepny plastikowy wizytownik. W szafkach z dwiema komorami w pionie każda komora wyposażona jest w drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm. 

Wzornik:


pix do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl